Mazda 2: Svetové auto roka 2008

Po získaní titulu Auto roka 2008 na Slovensku pridáva Mazda 2 na svoje konto ďalší významný medzinárodný triumf: titul World Car of the Year 2008.
Vydané  Text: 

Japonský zástupca kategórie malých automobilov Mazda 2 sa stal víťazom ankety World Car of the Year 2008, ktorej výsledky boli zverejnené v New Yorku počas New York International Auto Show. Do hlasovania bolo zaradených 39 vozidiel z celého sveta. Mazda 2, v Japonsku predávaná ako Demio, ukázala chrbát zástupcom strednej triedy Ford Mondeo a Mercedes-Benz triedy C.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?