KRÁTKA SPRÁVA

Práve sa stalo: D2 na Malacky je uzatvorená, prevrátilo sa tam vozidlo s prívesom

Policajti vyzývajú verejnosť, aby sa danému úseku radšej celkom vyhla.

Obchádzka vedie cez Stupavu.
Vydané Text: 

Dopravní policajti KR PZ v Bratislave aktuálne vykonávajú potrebné úkony spojené s udalosťou v cestnej premávke na diaľnici D2 km 45,5 smer Malacky.

V tomto úseku došlo z doposiaľ nezistených príčin ku kolízií motorového vozidla s prívesom.

Z tohto dôvodu je realizovaný odklon premávky na Stupavu, uvádza polícia na svojej Facebook stránke Polícia SR – Bratislavský kraj.

Vyzvala vodičov, aby sa riadili pokynmi a v uvedenom úseku jazdili opatrne. „Pokiaľ je to možné, aby sa danému úseku úplne vyhli,“ dodala polícia.

 

Poškodili ste pri nehode zvodidlá alebo dopravnú značku? Poslanci navrhli zmeny v zákone, vrátane 30-násobku aktuálnej lehoty na evidovanie úmrtia pri nehode

Poslanci by takto znížili počet dopravných nehôd, zároveň by zvýšili počet úmrtí v ich dôsledku - všetko však pomocou štatistiky.

Dôležitá zmena: postup po dopravnej nehode sa od júla mení

Výška škody už nebude po nehode zohrávať takú úlohu ako doteraz. V praxi to znamená, že k nehode nebude potrebné volať policajtov v oveľa viac prípadoch ako doteraz, pretože už pôjde len o škodové udalosti.

 
ODPORÚČANÉ


Poradca pri kúpe

Stále príťažlivejšia ponuka / Jeep Avenger

 • Jeep Avenger prišiel minulý rok na európsky trh s čisto elektrickým pohonom. Odvtedy sa situácia posunula a dnes dostanete toto kompaktné SUV aj s čisto benzínovým a mild hybridným motorom a už aj spojenie spaľovacieho motora s automatickou prevodovkou.

   Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 6/2024 
 • Test motocykla

  Ako pierko / Yamaha RayZR

 • Ak hľadáte malé, ľahké a obratné premiestňovadlo do mesta, prichádza Yamaha s niečím, čo vás môže zaujať. Navyše nestojí veľa peňazí a o jeho spoľahlivosti vôbec netreba pochybovať.

    
 • Servis

  Nevydržali ani 100 000 km: Desať najhorších áut v teste odolnosti

 • Uvažujete nad kúpou nového auta a jeho dlhodobá spoľahlivosť je pre vás kľúčová? Potom by ste mali poznať výsledky nemeckých testov dlhodobej odolnosti áut. Nedopadli dobre ani pre nemecké značky.

   Dlhodobým testom odolnosti prešlo viac ako 100 áut.