Aktuality

Nový auto motor a šport 02/2015 v predaji!

Na drsnom Islande sme prvý krát odskúšali, či je Land Rover Discovery Sport dostatočným nástupcom Freelanderu. So Škodou Fabia Combi sme boli preveriť, či zvládne všetky úlohy, Mercedes-AMG GT nás chcel presvedčiť o tom, že zatieni aj Porsche 911.

V porovnávacom teste Hyundai i10, Peugeotu 108, Renaultu Twingo a Škody Citigo sme hľadali najschopnejšieho trpaslíka, do budúcnosti sme sa pozreli v teste BMW i8. Novú tvár nám ukázalo Audi A6, novinky sú hlavne v detailoch. Druhá generácia Hyundai i20 ukazuje, ako sa kórejské autá zmenili na nočnú moru európskych značiek.

V extra téme sa venujeme zime, odporučíme, kam sa vybrať za lyžovačkou, akú výstroj zvoliť a ako jazdiť na snehu. Opel Corsa sa nám predviedol plný moderných hračiek, postačí mu to na špičku v segmente? Na tú mieri aj Volkswagen Passat, otestovali sme nabitú verziu s naftovým biturbom.

Dlhodobé testy preverili Audi A6 na 100 000 km a Kiu Carens na 40 000 km, obom sme vystavili záverečné vysvedčenia. Medzi zimnými čističmi na sklo sme zisťovali, či sú tie drahé vždy aj lepšie. V rozhovore so šéfom škodovky Winfriedom Vahlandom sme zistili plány automobilky do budúcnosti, v kraji Jamesa Bonda nám robil spoločnosť Aston Martin Vanquish.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

VW Golf R (auto motor a šport č. 10/2022)
Testy

To sú tlaky! Test VW Golf R

Vrcholná verzia Golfu chce byť auto, ktoré dokáže všetko. Voziť vás každý deň do práce v lete aj v zime, zabaviť vás na okreske, naháňať autá na okruhu a dokonca aj driftovať. Dokáže to všetko?