Aktuality

Výrobca batérií Banner získal ocenenie EUCUSA Award 2021

Slávnostné udeľovanie cien EUCUSA Award 2021 (zľava): Mario Filoxenidis, Peter Aichberger (obaja konatelia Eucusa), Franz Märzinger (vedúci predaja a marketingu Banner GmbH), Christa Freudenthaler (Marketing Banner GmbH) a Uwe Baco (projektový manažér Eucusa). (Foto: Eucusa / Matthias Nemmert)
Zdroj: Eucusa / Matthias Nemmert

Ústretovosť voči zákazníkom a zákaznícka spokojnosť sú v spoločnosti Banner hodnoty, ktoré sa premietajú do reálnej praxe. Ich cieľom je budovanie dlhodobých, stabilných a ekonomicky prínosných vzťahov so zákazníkmi, začína tlačová správa výrobcu batérií Banner, ktorá informuje o zisku hodnotného ocenenia.

Ocenenie EUCUSA Award 2021 sa udeľovalo vo viedenskom paláci Urania a cena za nadštandardnú zákaznícku ústretovosť je výsledkom komplexnej stratégie spoločnosti.

Táto značka nie je pre motoristov žiadnou novinkou, patrí k najčastejším voľbám pre kúpe novej batérie do vozidla, ale prístup spoločnosti oceňujú aj automobilky ako BMW Group, VW, Porsche, Mercedes, Volvo a mnohé ďalšie.

Banner v súčasnosti pôsobí vo viac ako 70 krajinách, z toho v 14 štátoch Európy. Zamestnáva viac ako 800 ľudí a jej produkty nájdete v hustej predajnej sieti, vrátane Slovenska.

„Pracovníci spoločnosti Banner sa deň čo deň snažia maximálne vyhovieť prianiam a očakávaniam našich zákazníkov. Naším krédom je profesionálne poradenstvo a komplexný servis,“ zdôrazňuje Franz Märzinger, MBA, vedúci predaja a marketingu. „O to viac nás teší, že sa nám podarilo zabodovať v rámci našej celoeurópskej ankety medzi zákazníkmi s takými aspektmi, ako je dobrá povesť, celková spokojnosť a vernosť, čo znamená, že zákazník spoločnosti Banner zostáva zákazníkom spoločnosti Banner,“ dopĺňa Märzinger.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie