Aktuality

Renault ukazuje, že aj dodávky môžu mať pekný interiér! Pozrite si nový Trafic:

Renault predstavuje nový model Trafic, objednávky sa otvárajú 4. októbra. Naďalej tak značka posilňuje atraktivitu svojej malej dodávky, ktorá dokonale odpovedá potrebám a očakávaniam živnostníkov a korporátnych flotíl. Renault Trafic sa narodil v roku 1980 a je bestsellerom, ktorý si získal viac než 2,2 miliónov zákazníkov v 50 krajinách.

Okrem zmien prednej časti prešiel Nový Trafic tiež zásadným prepracovaním interiéru, ktorý ponúka komfort a kvalitu porovnateľnú s osobným vozidlom a to vo funkčnejšej a praktickejšej podobe. Širšia paleta nových motorov Euro 6d-Full poskytuje väčší výkon a krútiaci moment. Vďaka novým jazdným asistentom je jazda bezpečnejšia a plynulejšia.

Renault Trafic (predstavenie 2021)

ÚPLNE PREPRACOVANÝ INTERIÉR

Nová palubná doska, zvýraznená horizontálnym pásom, ktorý sa tiahne do výplne dverí, dáva väčší pocit priestoru na palube. Nový design je vidieť aj na prístrojovej doske, výplni dverí, hlavici riadiacej páky a pridáva chromované prvky. To všetko prispieva k výraznému zvýšeniu vnímanej kvality.

KOMFORT A PRAKTICKÉ RIEŠENIA NA PALUBE

Nový Trafic ponúka elektricky sklopné zrkadlá, pohodlné sedadlá a nové výplne dverí so širšími lakťovými opierkami. Sklopením operadla prostredného sedadla sa kabína premení na mobilnú kanceláriu s dostatočným priestorom pre notebook a otočným držadlom veľkosti A4, do ktorého sa ľahko vojdú akékoľvek pracovné dokumenty. Sklopné operadlo stredového sedadla sa dá tiež použiť pre pohodlnú prestávku na obed mimo dosahu nepriaznivého počasia. Pokiaľ ide o úschovu rôznych predmetov, kabína je plná šikovných riešení, vrátane novej zásuvky EASY LIFE. Úložné priestory majú 88 litrov - 54 z nich je pod sedadlom spolujazdca - čo je najlepšia hodnota v danej triede.

Renault Trafic (predstavenie 2021)

Na palube nájdete aj multimediálny systém Renault EASY LINK s integrovanou navigáciou. Je kompatibilný s Android Auto™ a Apple CarPlay™, funguje na 8-palcovom dotykovom displeji a môže ho dopĺňať 15 W indukčná nabíjačka smartfónu pre nepretržité pripojenie po celý deň. Prístrojová doska obsahuje 4,2palcový farebný displej. Na palubnej doske sú tiež USB porty.

MOTORIZÁCIE

Nový Trafic rozšíril a vylepšil svoj sortiment motorov tak, aby vyhovoval všetkým potrebám a ponúka štyri motory Blue dCi s výkonom od 110 do 170 koní. Motor 2.0L M9R je výkonnejší so zvýšením výkonu o 5 až 10 koní - v závislosti na verzii - a vyšším krútiacim momentom. Všetky motory spĺňajú normu Euro 6d-Full, sú vybavené funkciou Stop & Start a sú spojené s manuálnou prevodovkou. Verzie Blue dCi 150 a 170 sú k dispozícii tiež s dvojspojkovou automatickou prevodovkou EDC.

Renault Trafic (predstavenie 2021)

NA 1000 SPÔSOBOV

Otvor v prepážke vo verzii L2 umožňuje novému modelu Trafic ponúkať najlepšiu užitočnú dĺžku nákladu v segmente - 4,15 m. Pomocou režimu zónovania kľúča alebo hands-free karty sa vodič môže rozhodnúť zamknúť/odomknúť kabínu a/alebo nákladový priestor oddelene. Pre jednoduchšie nakladanie alebo hľadanie náradia dodáva voliteľné vylepšené vnútorné LED osvetlenie 500 lumenov, čo je päť krát viac než štandardná halogénová žiarovka.

Vďaka 275 dostupným verziám sa dá nový Trafic prispôsobiť podľa potreby. Rovnako tak je k dispozícii široká paleta príplatkovej výbavy, príslušenstva, úprav na mieru a širokému výberu možností prestavby.

Renault Trafic (predstavenie 2021)

Úplne nový Renault Trafic je ako dodávka k dispozícii v 2 dĺžkach a 2 výškach. Môže sa pýšiť ložnou plochou 5,8 až 8,9 m3, možnosťami výberu prevedenia priestoru pre posádku a počet sedadiel, voliteľným presklením, rôznymi prevedeniami prepážok, dverí a podobne. Verzia plošina sa dá prispôsobiť všetkým druhom použitia, ako je skriňová nadstavba, izotermická nadstavba alebo sklopný valník.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie