Aktuality

Presuňte sa z diskusií do reálneho sveta. Ministerstvo dopravy hľadá množstvo nových ľudí

Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Zdroj: MDVSR

Ministerstvo dopravy a výstavby SR zverejnilo na svojej webovej stránke výberové konania na obsadenie viacerých pozícií v organizáciách vo svojej pôsobnosti. Prosíme odbornú i širokú verejnosť o pozornosť a vyzývame občanov, aby sa hlásili na obsadzované pozície v prípade, ak spĺňajú požadované kvalifikačné predpoklady a majú záujem o prácu v rezorte. O termíne konania výberového konania budeme informovať uchádzačov prostredníctvom pozvánok a informácia bude zverejnená aj na webstránke rezortu www.mindop.sk, zároveň budeme proaktívne informovať aj prostredníctvom médií.

,,Je mimoriadne dôležité, aby kľúčové pozície v štátnych podnikoch obsadili skúsení odborníci, ktorí vzídu z transparentného výberového konania. Čakajú nás výberové konania do Letových prevádzkových služieb (LPS), Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS), ZSSK Cargo, ZSSK a aj do bratislavského letiska (BTS). Týmto vyzývam všetkých, ktorí majú záujem a majú čo ponúknuť, aby sa prihlásili do výberového konania,” povedal Andrej Doležal, minister dopravy a výstavby SR.

Podrobné informácie o výberových konaniach sú zverejnené tu:

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Testy

TEST: Kia Sorento je rodinné auto roka, ukážeme vám prečo

V Spojených štátoch sa Kia pochválila tým, že jej model Sorento v sedemmiestnej verzii získal ocenenie Najlepšie rodinné auto roka 2021. Súhlasíme s tým, že si Kia titul zaslúži a pozreli sme sa do takejto sedemmiestnej verzie, aby sme vám ukázali praktickú stránku tohto priestranného SUV.