Aktuality

Nový diel Gran Touru bude čoskoro! Štáb riešil zdravotné problémy s Covid-19

Koronakríza na istý okamih hodila svet do režimu "Pauza", práve vďaka nútenému voľnu sa ľudia čoraz viac nevedeli dočkať nového Gran Touru, a tak bombardovali otázkami na sociálnych sieťach hlavného predstaviteľa relácie - Jeremyho Clarksona. Ten sa na otázky rozhodol reagovať prostredníctvom živého vysielania na jeho vlastnom Youtube kanáli Drivetribe. Do livestreamu si prizval hlavného producenta relácie, verného kamaráta Jeremyho (a tak trošku aj jeho kópiu, čo sa vyjadrovania týka) Andyho Willmana. Práve on sa v čase, kedy mala ísť relácia do strižne nakazil novým koronavírusom. Vzhľadom k jeho pokročilejšiemu veku chorobu popisoval ako to najhoršie, čo ho kedy postretlo.

Je to hotové, natočené, zeditované...

"Ak chcete vedieť, kedy výjde nový diel The Grand Tour, nás sa nepýtajte. Amazon Prime to vie.", priznal Jeremy v online charitatívnom kvíze, kde účinkoval spoločne s Richardom Hammondom a Jamesom Mayom. O novej epizóde toho zatiaľ veľa nevieme, akurát to, že sa nakrúcal na Madagaskare a charizmatická trojka si tentokrát upraví luxusné autá - Bentley Continental GT, Caterham a Ford Focus do terénnej verzie.

Čoskoro sa tak môžeme tešiť na prvé ukážky dielu a následne aj na celý diel. Dátum vydania má aktuálne v rukách Amazon Prime. Produkčné spoločnosti, aj online televízie momentálne tiež riešia personálne problémy - kvôli koronakríze.

Nevynechajte naše video-testy
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie