Aktuality

Hyundai i10 dostal športovú verziu N Line. Čoskoro aj na Slovensku!

Hyundai i10 N Line

Podstatne emotívnejšia nový generácia modelového radu Hyundai i10 sa zaradí do rodiny modelov N Line. Verzia N Line samozrejme dostala atraktívne športové dizajnové prvky v exteriéri aj interiéri vozidla. Vonkajší dizajn ponúka kontrast medzi jemnými povrchmi a ostrými líniami. Jeho prepracovaný predný nárazník, maska chladiča, zadný nárazník s difúzorom a dvojitá chrómovaná koncovka výfuku dodávajú vozidlu dynamický vzhľad inšpirovaný vysokovýkonnými modelmi Hyundai. Vo vnútri je i10 N Line vybavený volantom a radiacou pákou so symbolom N, športový efekt umocňuje červené lemovanie vetracích otvorov a kovové pedále.

Rovných 100 koníkov Je potešiteľné, že dizajnovými vylepšeniami sa úpravy nekončia. Novinka bude exkluzívne k dispozícii aj s motorom 1,0 TGDi s výkonom 74 kW (100 k) a maximálnym krútiacim momentom 172 Nm, ktorý prináša ešte zábavnejší a dynamickejší zážitok z jazdy.

„Vybavením modelu i10 najsilnejším motorom chceme ukázať, že výbava N Line nie je len o vzhľade, ale aj o dynamike. Veľmi bezpečný a spoľahlivý mestský model i10 sme obohatili o športové elementy, aby sme oslovili ešte väčší okruh zákazníkov,“ hovorí o novinke Andreas-Christoph Hofmann, Viceprezident pre marketing a produkt v Hyundai Motor Europe.

Na Slovensku sa bude i10 N Line predávať len s najvýkonnejším motorom 1,0 TGDi (74 kW/100k) a 5-stupňovou manuálnou prevodovkou. Do predaja sa novinka dostane v letných mesiacoch.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie