Aktuality

VIDEO: Splašený skúter si to namieril rovno do policajného auta! Napriek hustej premávke sa nikomu nič nestalo

Poznáte také dni, kedy sa vám nič nedarí? Svoje o tom vie zamestnanec donáškovej služby z Prahy. Pri neúspešnom pokuse zaparkovať na chodník vyskúšal pridať plyn, avšak skúter ho stiahol so sebou a ten si to namieril rovno do policajného auta. Po nehode ostali mladík aj skúter ležať na električkovej trati, avšak duchaprítomní mestskí policajti ho čoskoro postavili na nohy.

Pri nehode sa našťastie nikto nezranil, a až na oškreté plechy policajného auta sa nič nestalo. Test na alkohol v tomto prípade ukázal nulové hodnoty.

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT (foto: PANER 2020 pre auto motor a šport)
Testy

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT: Miss Kia

Už ste počuli o tom, že dizajn predáva? A že o autách to platí viacnásobne? A veríte tomu? Ak áno, tak vám je jasné to isté čo nám. Že Kia XCeed vám začne robiť radosť už vtedy, keď sa na ňu budete pozerať. A s najsilnejším benzínovým motorom? Ešte viac.