Aktuality

Škoda spustila predaj svojej skladacej kolobežky. Poznáme jej cenu.

Téma mobility na „poslednú míľu“ sa vďaka aktuálnej situácii stala ešte aktuálnejšou. Škoda preto svoj projekt skladacej kolobežky posunula do sériovej výroby. Skladacích kolobežiek je samozrejme na trhu neúrekom, tak prečo siahnuť práve po tejto? Nuž preto, lebo má veľmi zaujímavý skladací patentovaný mechanizmus.

Mikromobilita Škoda

V zloženom stave má kolobežka rozmery iba 49 x 42 x 11 centimetrov, vďaka čomu ju budete môcť odložiť pod dno batožinového priestoru.

Výrobca tvrdí, že jeho modely Kamiq a Scala už majú penovú výplň pod dnom upravenú tak, aby ste tam kolobežku vedeli pohodlne uložiť. Teda samozrejme v prípade, že máte auto vybavené lepiacou súpravou. Dodajme, že kolobežka Škoda je vyrobená z ocele a hliníka, váži menej ako päť kilogramov a má nosnosť 100 kilogramov. A cena? Nie je to úplná ľudovka, no 117,77 € je primeraná cena. K dispozícii je na oficiálnom slovenskom e-shope automobilky.

Štýlovo aj elektricky Novinka samozrejme nie je jediným dopravným prostriedkom s nulovými emisiami, ktoré automobilka ponúka. Aktuálne si môžete vybrať s pätnástich kúskov určených pre deti aj dospelých. Trojica elektrických tátošov nie je márna, no ako fanúšikovia remeselného majstrovstva by sme hlasovali za tento retro kúsok: Škoda Voiturette 2019. A čo vy?

Mikromobilita Škoda

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie