Aktuality

Nový hit internetu! Kamionista Stanislav vtipne hodnotí dnešné kolóny a politickú situáciu

Aktuálne presúvanie národov a nové nariadenie vlády, pri ktorom od 8. do 13. apríla polícia vykonáva kontrolu pri pohybe z okresov dnes spôsobilo vrásky na čele nejednému motoristovi. Svoje o tom vie aj kamionista Stanislav, ktorý situáciu na cestách vtipne komentuje. Za 5 hodín, odkedy bolo video pridané ho prezdieľalo viac ako 8-tisíc ľudí a k téme sa vedú aj rozsiahle diskusie v komentároch.

Prečítajte si aj:


Dodávame, že obmedzenie pohybu ľudí prijala vláda so záujmom chrániť občanov pred novým koronavírusom.

Aktualizácia z 10.4.2020: Rozhodli sme sa uvedené video stiahnuť, pretože obsahuje početné vulgarizmy a autor videa sa v ňom vyjadruje názory, s ktorými sa nestotožňujeme. Spočiatku bolo toto video kuriozitou slovenského internetu, ale dnes, s rastúcou sledovanosťou, sa zásadne odmietame podieľať na propagácii takto hrubého, primitívneho a vulgárneho správania sa a prejavovania názorov.

Aj my sme dopravnú situáciu v stredu 8. apríla 2020 citlivo vnímali a uvedomujeme si, že vo významnej miere zlyhala organizácia opatrení. Lenže sme účastníkmi vážnej situácie, na ktorú nemohol byť pripravený nikto a robiť chyby je prirodzené. Viac ako kedykoľvek predtým by sme práve teraz mali byť rozvážni, ohľaduplní a akceptovať obmedzenia, ktoré sa robia pre našu vlastnú bezpečnosť.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie