Aktuality

Nový VW Golf Variant: Bude najslávnejšie kombi sveta vyzerať takto?

Volkswagen Golf ôsmej generácie prekvapil svojím novým dizajnom, zatiaľ sa však ukázal iba vo vyhotovení hatchback. Verziu kombi očakávame v druhej polovici tohto roka a na základe skúseností s predchádzajúcimi generáciami tušíme, že estetické zmeny sa na predných partiách neudejú. Zmeny budú v prípade Variantu vyhradené pre zadné partie, ale ani tu by sa nemali udiať revolučné inovácie.

Kým automobilka predstaví oficiálne fotografie nového Golfu Variant, máme k dispozícii vizualizácie od špičkového grafika menom Christian Schulte, ktorý je známy svojím presným odhadom budúcich modelov. Nemáte teda žiadny dôvod domnievať sa, že nový Golf Variant napokon bude vyzerať inak ako na nasledujúcich fotografiách:

Chýba novému Golfu Variant atraktivita? Invencia? Zatiaľ čo spredu sa automobil zmenil a vyvolal množstvo emócií, vzadu budú zmeny iba evolučné a tak nenápadné, že ich postrehne azda iba verný fanúšik značky. Iní tvrdia, že už uvedená vizualizácia poukazuje na krok správnym smerom a nový vzhľad Golfu považujú za mimoriadne vydarený.

V skutočnosti od nového Golfu Variant očakávame pôsobivé inovácie v oblasti techniky, veľkosti batožinového priestoru a jeho praktickej stránky.

Prečítajte si aj:


VW oficiálne predstavil Golf ôsmej generácie, toto sú všetky kľúčové informácie o novinke

Redakcia (s)


Za nový Golf v nafte s automatom zaplatíte minimálne 28-tisíc eur, najlacnejší variant však cenou tiež nepoteší

Redakcia (s)


Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie