Aktuality

Najlepší autobazár na Slovensku? Pozrite si víťazov v jednotlivých krajoch!

Škoda Octavia 1.6 TDI DPF Greenline (2008)
  • Kompletné hodnotenie autobazárov nájdete pod článkom.

Mnohí si pri pomyslení na autobazár predstavia oplotený kus pozemku na okraji mesta s predraženými vrakmi a nevrlým pánom v šortkách, ktorý lúsknutím prsta vytiahne ku každému autu prifarbený životopis s cieľom očariť nič netušiaceho záujemcu. Na našom webe ste si mohli prečítať nespočetné množstvo podvodov a klamstiev týkajúcich sa trhu s jazdenými vozidlami a sami považujeme kúpu takéhoto auta bez dôkladnej kontroly za riskantnú.

Nie každého rodinný rozpočet však zvláda finančne pokryť kúpu nového auta, a preto je výber správneho autobazára kľúčový. Akú-takú predstavu o tom, v akú kvalitu služieb poskytujú jednotliví predajcovia jazdených áut nám dáva najnovší prieskum, ktorého cieľom bolo nájsť najlepší autobazár na Slovensku. Do ankety inzertných portálov autobazár.eu, autobazár.sk a autovia.sk sa zapojilo viac ako 15 000 zákazníkov a čitateľov.

Tí mali za úlohu ohodnotiť viac než 994 autobazárov a autorizovaných predajcov automobilov z každého kraja. Zákazníci hodnotili viacero parametrov vrátane ponuky, kvality poskytovaných služieb či komunukáciu predajcov. (..pokračovanie pod videom)

VIDEO TIP - Kia XCeed vs. ProCeed


„Kvalita a profesionálnosť služieb u mnohých autobazárov a predajcov automobilov z roka na rok rastie. Preto je dôležité, že ich môžu zákazníci aj ohodnotiť a tak im poskytnúť spätnú väzbu, ako aj motiváciu pre ďalšie zlepšovanie. Sme presvedčení, že výsledky ankety pomôžu aj všetkým kupujúcim pri výbere spoľahlivého autobazáru či autorizovaného predajcu automobilov,“ vysvetľuje Lukáš Hladík, Head of Brand Marketing Autobazar.EU.

Pri pohľade na mapu Slovenska zvíťazili predajcovia v Prešovskom kraji, hneď za ním nasledoval Trnavský kraj. O tretie miesto sa musia podeliť podnikavci z okolia Nitry a Žiliny, keďže v ankete získali oba kraje rovnaký počet bodov. Najlepším autobazárom na Slovensku za rok 2019 sa stal autobazár Auto PDK z Bratislavy, ktorý tak obhájil minuloročný titul.

Najlepšie autobazáre v krajoch Slovenska:

Bratislavský kraj: ONDREJ JANOŠŤÁK - SPEED, Viničné

Trnavský kraj: AUTOBAZÁR F1, Sládkovičovo

Trenčiansky kraj: AUTOGRÁČ, Bánovce nad Bebravou

Žilinský kraj: AUTODADO GROUP, Martin

Banskobystrický kraj: ZSOLTICARS, Želovce

Nitriansky kraj: Autobazár JTAuto, Nové Zámky

Košický kraj: Auto Spiš, Spišská Nová Ves

Prešovský kraj: RS CARS, Prešov

Najlepší autorizovaní predajcovia nových áut v krajoch Slovenska:

Bratislavský kraj: AUTOPOLIS Panónska, Bratislava

Trenčiansky kraj: ARAVER, Trenčín

Žilinský kraj: AUTOPROFIT, Čadca

Banskobystrický kraj: Lioncar, Banská Bystrica

Nitriansky kraj: ARAVER, Nitra

Košický kraj: Auto Gábriel, Košice

Prešovský kraj: CAMEA Car, Prešov

Trnavský kraj: BEGAM, Trnava

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie