Aktuality

Vyhlásenie výhercu súťaže o pánsku darčekovú sadu Giordani Gold od Oriflame!

Aj toho roku prichádza značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame s nádhernými darčekovými baleniami, ktoré pod stromčekom potešia každého! Dámy poteší voňavá príjemné kozmetika, ktorou buď vyzdvihnú svoju ženskosť, alebo sa dokonale postarajú o zdravie svojej pokožky. Deti sa potešia jedinečným sadám s Disney postavičkami, ktoré tradične patria medzi najpredávanejšie produkty.

Páni si pod stromčekom môžu zase nájsť výnimočné darčekové balenia najobľúbenejších pánskych produktov Oriflame, ktoré predstavujú starotlivosť o ich pokožku prípadne o vyzdvihnutie ich výnimočnosti. Všetky sady sú v ponuke za zvýhodnené ceny, pozrite si lákavú vianočnú ponuku tu!

Luxusná sada Giordani Gold Man

S Autoviny.sk ste mohli vyhrať darčekovú sadu Giordani Gold Man, v ktorej nájdete Toaletnú vodu Giordani Gold Man v hodnote 29,90 eur a Guľôčkový antiperspiračný dezodorant Giordani Gold Man v hodnote 4,90 eur s rovnakou vôňou.

Toaletná voda Giordani Gold Man je známou výraznou kultovou vôňou s tónmi jemného vetiveru. Stelesňuje sofistikovanosť a charizmu muža, ktorý v živote uprednostňuje kvalitu a luxus. Drevená vetiverová vôňa je oživená tónmi bergamotu a čierneho korenia. Vetiver predstavuje veľmi luxusnú ingredienciu, ktorá aby bola navyše absolútne čistá a číra, tak sa ručne zbiera a pomaly destiluje.

Viac o sade nájdete tu.

Vyhlásenie výhercu

Stačilo správne odpovedať na súťažnú otázku, ktorá znela:

Koľko áut sme otestovali v časopise auto motor a šport vo vydaní číslo 12/2019?

Správna odpoveď znela: 29 automobilov

Správnu odpoveď nám do komentára na Facebooku napísal aj používateľ so zobrazeným menom Silvia Adámiková Kmeťová, ktorého sme náhodným losovaním vybrali za výhercu darčekovej sady Giordani Gold Man od Oriflame. Výherca už bol kontaktovaný prostredníctvom Facebooku cez profil, pomocou ktorého sa súťaže zúčastnil. V prípade, že by našu správu prehliadol, prosíme, aby sa pripomenul na e-mailovú adresu striz@imotormedia.sk.

Touto cestou gratulujeme a ďakujeme všetkým ostatným zúčastneným!

Skrátený štatút súťaže

  • termín konania súťaže : 18.11.2018 (17.00 hod) do 29.11.2018 (10:00 hod)

  • termín vyhlásenia výhercov súťaže : 29.11.2018 (10:00 hod)

  • podmienky zapojenia sa do súťaže: Odpoveď na súťažnú otázku v termíne konania súťaže

  • súťažná otázka: Koľko áut sme otestovali v časopise auto motor a šport vo vydaní číslo 12/2019?

  • špecifikácia ceny: Darčekova sada Giordani Gold Man

Pre úplné znenie všetkých pravidiel súťaže si prečítajte našu stránku autoviny.sk/sutaze a kompletný Štatút súťaže, ako aj Úplný štatút propagačných, reklamných a marketingových súťaží pre Facebook.

Prečítajte si aj:


SÚŤAŽ o pánsku darčekovú sadu Giordani Gold od Oriflame!

Redakcia (s)


Vybrané články

  1. 1

    TEST Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC: Dobrý, lepší, najlepší – ktorý z nich je elektrický Mercedes?

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie