Aktuality

VIDEO: Toto je úžasná Terézia Jakubcová, posledná finalistka Miss Drive 2019!

Hyundai Miss Drive č. 12: Terézia Jakubcová (Snina)

Študentka biológie a geografie žila ešte donedávna v Anglicku, kde sa venovala modelingu. Ten je okrem školy jej hlavnou náplňou doteraz. Po skúsenostiach zo sveta by si v budúcnosti chcela založiť vlastnú reštauráciu.

Vek: 24 rokov
Výška: 170 cm
Povolanie: Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici – Fakulta prírodných vied
Znamenie: baran


Miss Drive 2019 je sprievodnou súťažou aktuálneho ročníka najslávnejšej slovenskej súťaže krásy Miss Slovensko 2019, ktorej hlavným automobilovým partnerom je značka Hyundai. Ako každý rok, aj tentokrát sa prostredníctvom hlasovania uchádza o priazeň verejnosti dovedna 12 finalistiek, ktoré sa nesnažia osloviť prvoplánovo iba krásou, ale aj svojou osobnosťou a charizmou.

Hlasovať za svoju MISS DRIVE 2019 môžete hlasovať výhradne na webovej stránke MissDrive.sk. Vďaka svojmu hlasu pre jednu z 12 finalistiek sa môžete zapojiť do súťaže o hodnotnú výhru: HYUNDAI i30 FASTBACK!Hlasujte za Miss Drive 2019 a vyhrajte Hyundai i30 Fastback

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Prvá jazda - Mazda MX-30 (foto: Ondrej Kroutil pre auto motor a šport, 2020)
Testy

Mazda MX-30: Naozaj ekologická

Keď už Mazda niečo spraví, môžete sa staviť, že to bude poriadne. Tento prístup zvolila aj pri svojom historicky prvom elektromobile. A k tomu, či ho potrebujete, zaujíma nezvyčajne úprimný postoj.