Aktuality

Toto je nové Mitsubishi ASX! Čo sa zmenilo?

Na autosalóne v Ženeve predstaví japonská automobilka Mitsubishi okrem konceptu Engelberg Tourer aj modernizáciu známeho crossoveru ASX. Tento model je na trhu už neuveriteľných 9 rokov a absolvoval hneď niekoľko drobných modernizácií. Tentokrát si však Japonci dali naozaj záležať a starnúce ASX priblížili aktuálnym požiadavkám trhu. Nová predná maska na spôsob väčšieho Eclipse Cross disponuje svetlometmi s Full LED technológiou, ktoré vozidlu dodávajú moderný charakter. Celkovo pôsobí nové ASX o niečo športovejším dojmom, za čo môže vďačiť najmä lakovaným plastom, chrómovým doplnkom a agresívnejšie tvarovaným nárazníkom. Ponuku oživujú aj tri nové odtiene karosérie – červená Red Diamond, oranžová Sunshine Orange a hnedá Oak Brown.

Mitsubishi ASX 2019

Vnútri sa jemne zmenil stredový panel, do ktorého zasadili modernejší infotainment s väčšou 8-palcovou obrazovkou. Majiteľov poteší nielen krajšou grafikou, ale samozrejmosťou bude aj rozšírená konektivita so smartfónmi. O zmenách, ktoré sa odohrali pod kapotou zatiaľ nemáme žiadne informácie. Nepredpokladáme však zásadné zmeny, no prípadné novinky sa dozvieme až priamo na autosalóne v Ženeve, ktorý pre novinárov štartuje už 5. marca.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

Test Renault ZOE druhej generácie: Najazdili sme viac, ako avizuje výrobca

Renault Zoe sa pred niekoľkými dňami dočkal zásadnej modernizácie. Tretia generácia priniesla nielen evolučne vylepšený zovňajšok, ale aj významne lepší interiér a tiež výkonnejšie akumulátory schopné zabezpečiť dlhší dojazd. My sme nedávno otestovali Zoe v jeho druhej generácii, ktorú budete aj naďalej vidieť v showroomoch a možno aj v bazároch. Stojí za to, aby ste začali zvažovať kúpu?