Aktuality

Cenový tip: Toyota Dni predstavia nové Aygo aj akciové ceny na Yaris, Auris a ďalšie modely

V piatok 22. a v sobotu 23. júna prebehnú u všetkých autorizovaných predajcov značky Toyota ďalšie z obľúbených Toyota Dní. Počas nich si zákazníci budú môcť zaobstarať obľúbené modely od Yaris až po RAV4 za zvýhodnené ceny nižšie až o 3 700 €, zákazníci navyše získajú kompletné poistenie na jeden rok zadarmo.

Prvýkrát sa predstaví nová štýlová verzia modelu Aygo, ktorá bude takisto dostupná za zvýhodnenú cenu.

Nová Toyota Aygo (2018)

Júnové Toyota Dni prvýkrát predstavia tohtoročnú novinku, novú verziu najmenšieho modelu Toyota Aygo. Nový model má úplne nový vzhľad exteriéru aj interiéru, LED svetlá denného svietenia a niekoľko stupňov výbavy ušitých na mieru rôznym životným štýlom. Prichádza v nových atraktívnych farebných odtieňoch, z ktorých najvýraznejší je tmavo ružová Magenta. Okrem toho je model tichší v meste aj na diaľnici, napriek tomu má vyšší výkon a tiež lepšiu ovládateľnosť a citlivosť riadenia. Vozidlo, ktoré sa vyrába v Česku a vyznačuje sa aj najnižšou spotrebou paliva v danej triede, bude počas Toyota Dní dostupné za zvýhodnenú cenu 7 890 €, a to vďaka zľave až 1 200 €. Zákazníci, navyše získajú kompletné ročné poistenie zadarmo.

Nová Toyota Aygo (2018)

Výhodné ponuky sa týkajú aj ďalších najpredávanejších modelov. Toyota Yaris so zvýhodnenou cenou až 1 000 € v závislosti od výbavy bude pre zákazníkov pripravená v 5 dverovej karosérii už od 9 900 €. Aj pri modeli Yaris získa zákazník kompletné poistenie na 1 rok zadarmo.

Akciové ceny sa týkajú aj obľúbených modelov Toyota Corolla, RAV4 alebo C-HR, ktoré budú v ponuke s cenovým zvýhodnením až 3 700 € a kompletným poistením na jeden rok zadarmo.

Nová Toyota Aygo (2018)

Navyše už iba v mesiaci jún si môžu zákazníci zaobstarať rodinnú Toyotu Auris kombi za cenu hatchbacku. Zvýhodnenie tak predstavuje až 3 100 €.

Výhodné ceny sa týkajú štandardných, ale aj hybridných pohonov. Pretože sú ceny pohonných hmôt v súčasnosti najvyššie za posledné 3 až 4 roky, sú hybridy navyše o to výhodnejšie, že kombinácia benzínu a elektriny ponúka oveľa úspornejšiu prevádzku.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie