Bude vám ich ľúto: 17 áut, ktoré padli do rúk vandalom! (GALÉRIA)

Ak sa niekedy vaše auto dostalo do rúk vandalom, asi viete, o akej bolesti hovoríme. Nehovoriac o finančnej strate, ktorú vedia spôsobiť. Ticho zaparkované vozidlá sa stávajú ľahkým terčom, pretože sa nemôžu brániť.
Vydané  Text: 

Zdroj: jalopnik
**Už to nie sú iba vajíčka, ktorými sa kedysi ohadzovali…** Keď sa vandal rozhodne vozidlo poškodiť, nič mu nestojí v ceste. Ani alarm, ani pes, ktorý by ho zvnútra strážil. Bohužiaľ. Podľa policajných štatistík, existuje iba malá nájde, že sa páchateľ tohto činu niekedy nájde.
Pokračujte na ďalší príspevok »Redakčný špeciál

Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

 • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

   Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.  
 • Autopriemysel

  Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.