VYHLÁSENIE SÚŤAŽE auto motor a športu: Lístky na Slovakia Ring za jedinú odpoveď

Do súťaže nám Slovakia Ring venoval exkluzívnu vstupenku pre 2 osoby na FIM EWC – MS vytrvalostných pretekov cestných motocyklov na termín 12.5.2018 platnú pre vstup na tribúnu A + vstup do paddocku + grid walk.
Vydané  Text: 

Do súťaže nám Slovakia Ring venoval exkluzívnu vstupenku pre 2 osoby na FIM EWC – MS vytrvalostných pretekov cestných motocyklov na termín 12.5.2018 platnú pre vstup na tribúnu A + vstup do paddocku + grid walk.

Pravidlá pre zapojenie sa do súťaže sú jednoduché:

1) Byť fanúšikom našej stránky na Facebooku aspoň v čase žrebovania 2) Zdieľať príspevok so súťažou na Facebooku 3) Odpovedať na otázku a zverejniť odpoveď v komentárkomentárii pod týmto článkom . Otázka znie: Súčasťou májového čísla auto motor a šport je aj vstupenka na FIM EWC, avšak so vstupom na tribúnu B a bez grid walku. Aká je predajná hodnota takejto vstupenky? (odpoveď skúste nájsť napríklad v tomto našom článku)


Žrebovanie piatich víťazov súťaže prebehne v pondelok 7.5.2018 v poobedňajších hodinách formou náhodného výberu. Do súťaže nám Slovakia Ring venoval exkluzívnu vstupenku pre 2 osoby na FIM EWC – Majstrovstvá sveta vytrvalostných pretekov cestných motocyklov na termín 12.5.2018 platnú pre vstup na tribúnu A + vstup do paddocku + grid walk.

Lístok vám poskytneme bez vypísaného mena, takže ju môžete venovať aj niekomu inému. Všetky ostatné náklady spojené s využitím výhry si výherca hradí sám.

Výhercu kontaktujeme v deň vyhlásenia prostredníctvom správy na Facebooku. Ak výhercom nebude z akéhokoľvek dôvodu doručená správa so žiadosťou o poskytnutie korešpondenčnej adresy, na ktorú možno poukážku zaslať, nech prosíme kontaktujú poverenú osobu na adrese striz@imotormedia.sk.

VYHLÁSENIE SÚŤAŽE (7.5.2018)

Ďakujeme všetkým, kto sa do súťaže zapojil. Opäť nás prekvapila vysokým počtom zúčastnených a tešíme sa, že sú naše súťaže pre vás zaujímavé. Gratulujeme však piatim výhercom, ktorí získavajú lístok pre 2 osoby na Majstrovstvá sveta vytrvalostných pretekov cestných motocyklov na termín 12.5.2018 platnú pre vstup na tribúnu A + vstup do paddocku + grid walk :

Meno výhercu sme odstránili z dôvodu ochrany osobných údajov
Vyhlasovateľom súťaže je vydavateľ mediálnych titulov Auto Motor a Šport – Slovensko a Autoviny.sk. Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo na zmeny týkajúce sa súťaže bez predchádzajúceho upozornenia.


Pokračujte na ďalší príspevok »Redakčný špeciál

Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

 • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

   Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.  
 • Autopriemysel

  Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.