Presne pred 7 rokmi sa William s Kate vzali: Spomínate si ešte na ich promenádnu jazdu v požičanom Astone Martin? Komu patrilo a kto ho tak vyzdobil? (GALÉRIA)

Písal sa deň 29. apríl 2011 a celý svet sledoval svadobný obrad princa Williama s vojvodkyňou Kate Middleton. Od skorého rána sa ulice Londýna plnili turistami a fanúšikmi kráľovskej rodiny, aby vzdali hold tejto sympatickej dvojici.
Vydané  Text: 
Zdroj: Dailymail.co.uk
Svadba Williama s Kate sa odohrala v tisícročnej Westminsterskej katedrále svätého Petra. Na prvú novomanželskú jazdu požičal kráľovskému páru auto princ Charles. Išlo o tmavo-modrý Aston Martin DB6 MkII. Vozidlo bolo ozdobené červenými, bielymi a modrými stuhami zviazanými o kapotu. Pridané boli ešte balóny v tvare srdca s iniciálami ich mien. A kto za túto výzdobu mohol? Údajne sa o ňu postaral princ Harry.
Zdroj: Dailymail.co.uk
**Promenádna jazda** Vedenia vozidla sa ujal princ William, ktorý to odšoféroval z rezidencie kráľovnej na ich oficiálnu recepciu. Bol to jeho nápad, aby si odviedol svoju novomanželku na „prvú cestu“ Londýnom sám, bez kráľovského vodiča.ODPORÚČANÉ