Nezničiteľné televízne vozy: Takto vyzerá auto, ktoré neodveje ani najsilnejšie tornádo!

Lovci búrok sú blázni, televízne hviezdy, ktoré sa vrhajú do najhorších lejakov, búrok a tornád, pred ktorými všetci utekajú. Oni s nimi dokážu bojovať a dokonca si odniesť aj skalp – nádherné videozábery, ktoré sledujeme na staniciach ako Discovery. Ich vozy sú postavené tak, aby vedeli „prenasledovať“ a zachytiť aj to najnebezpečnejšie počasie na zemi.
Vydané  Text: 

**Top výbava** Tento buldozér a tank v jednom je silne obrnený, aby mohol zachytávať pomerne silné tornádo, robiť fotografie a videá, zbierať údaje pre vedecké účely. Je vybavený radarom, niekoľkými zabudovanými kamerami na zachytenie 360-stupňového okolo vozidla a ďalšími meracími zariadeniami. Má tiež vyhradený interiér pre posádku, ktorá dokáže pozorovať búrky.
**Výroba na kolene** Všetky tieto neskutočné vozidlá sa zvyčajne vyrábajú niekde doma, v garážach, kde sa prerábajú už z existujúcich áut, väčšinou sú to nákladné autá. Pri letnom pohľade vidieť, že nejde o veľmi sofistikované karosárske práce, čo sa týka zakrivených plôch, ale vyhovuje to účelu vozidla. Auto nemusí byť príťažlivé, ale má fungovať.
**Nezničiteľné** Vďaka tomu, že je navrhnuté tak, aby odolávalo silnému vetru, jeho obrnené telo taktiež dobre odoláva nárazu ostatných vozidiel aj pri plnej rýchlosti! A deformačné zóny? Toto auto sa ani nepohne, aj keď ho budete chcieť zlisovať.
*Zdroj: gtspirit.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?