Ktorá veľká ŽENA nemá vodičák, hoci šoféruje a jej auto nemusí mať ani ešpézetky?

Vo veku 91 rokov ešte stále sadá za volant, hoci má ako „Jej Veličenstvo“ výsadné právo v Británii šoférovať bez vodičského oprávnenia. Medzi jej mnohé privilégia patrí aj možnosť jazdiť bez štátnej poznávacej značky!
Vydané  Text: 

Kráľovná si už rozvíjala svoje motoristické zručnosti ako tínedžerka v druhej svetovej vojne, keď vstúpila do Červeného kríža. Bola dokonca vyškolená ako vodič-mechanik a naučila sa ako meniť koleso, či základné opravy motora a riadenie sanitky a nákladného auta. Získala tým povesť nebojácnej panovníčky, ktorá nemá problém zašpiniť si ruky.
**Kráľovná autá miluje** V roku 1998 dokonca šokovala kráľa Abdulláha zo Saudskej Arábie, keď trvala na tom, že ho sama prevezie okolo kráľovského sídla Balmoral v Škótsku. Ženy totiž nemajú povolenie jazdiť v Saudskej Arábii a Abdullah nebol zvyknutý mať pri sebe šoférku a ešte aj kráľovnú!
**Protokol diktuje…** … že panovník by mal byť na verejnosti vždy vozený a sedieť na zadnom sedadle. Zdá sa, že britská kráľovná je tak trochu rebelka! *Zdroj: hellomagazine.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?