Vieme, kde skončila limuzína J.F. Kennedy po atentáte! Budete sa čudovať, čo s ňou urobili

Žiadne iné vozidlo sa nezapísalo do dejín tak, ako práve limuzína Lincoln prezidenta Johna F. Kennedyho. Bol v nej totiž zastrelený 22. novembra 1963 počas promenádnej jazdy v Dallase.
Vydané  Text: 

Po piatich dekádach od smrteľnej streľby sa auto dostalo do múzea Henryho Forda v Michigane. Veľa ľudí si myslelo, že bola hneď po atentáte zničená, alebo skončila u nejakého zberateľa v garáži. Nie je to pravda.
Kennedyho prezidentská limuzína bola zrenovovaná spoločnosťou Hess & Eisenhardt Company v Cincinnati. Iba päť mesiacov po incidente dostala novú nepriestrelnú karosériu a vrátila sa do prezidentského autoparku, kde slúžila ešte ďalších 13 rokov.
*Zdroj: nydailynews.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?