Vyhrajte hodinky Suzuki Vitara v hodnote 150€! Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a splniť základné podmienky.

Zapojiť sa môžete do 11.02.2018!
Vydané  Text: 

Aj tento týždeň vám časopis Auto Motor a Šport prináša možnosť vyhrať hodnotné ceny! Teraz sa môžete zapojiť do súťaže o pánske športové hodinky Suzuki Vitara s kovovým remienkom v hodnote 150€! **PODMIENKY:** 1. Odpovedajte na otázku: Koľko hviezdičiek získal model Vitara v nárazových testoch Euro NCAP? 2. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky [Auto Motor a Šport – Slovensko](https://www.facebook.com/automotorasport) 3. Zdieľajte VEREJNE príspevok súťaže na svojom profile.
ODPOVEDAJTE KOMENTÁROM [TU](https://www.facebook.com/automotorasport/posts/941181792705527), ALEBO POD PRÍSPEVKOM NA STRÁNKE AUTOVINY.SK DO 11.02.2018! VÝHERCU VYHLÁSIME NA NAŠEJ FACEBOOKOVEJ STRÁNKE V PRIEBEHU FEBRUÁRA.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?