Vyhrajte hodinky Suzuki Vitara v hodnote 150€! Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a splniť základné podmienky.

Zapojiť sa môžete do 11.02.2018!
Vydané  Text: 
Aj tento týždeň vám časopis Auto Motor a Šport prináša možnosť vyhrať hodnotné ceny! Teraz sa môžete zapojiť do súťaže o pánske športové hodinky Suzuki Vitara s kovovým remienkom v hodnote 150€! **PODMIENKY:** 1. Odpovedajte na otázku: Koľko hviezdičiek získal model Vitara v nárazových testoch Euro NCAP? 2. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky [Auto Motor a Šport – Slovensko](https://www.facebook.com/automotorasport) 3. Zdieľajte VEREJNE príspevok súťaže na svojom profile.
ODPOVEDAJTE KOMENTÁROM [TU](https://www.facebook.com/automotorasport/posts/941181792705527), ALEBO POD PRÍSPEVKOM NA STRÁNKE AUTOVINY.SK DO 11.02.2018! VÝHERCU VYHLÁSIME NA NAŠEJ FACEBOOKOVEJ STRÁNKE V PRIEBEHU FEBRUÁRA.
Pokračujte na ďalší príspevok »Servis

Povinná čierna skrinka v autách: Čo sleduje nové monitorovacie zariadenie?

  • Doteraz výrobcom stačilo do áut montovať predprípravu na čiernu skrinku, tento rok už v nich už bude musieť byť monitorovacie zariadenie.

     Poslúži napríklad vtedy, keď sa bude dokazovať zodpovednosť za dopravnú nehodu - nie však vždy. Prečítajte si o téme čierna skrinka v autách viac v našom príspevku.