Neviete spievať? Pesnička je nanič? Hudobný klip zachráni super auto!

Autá sú fantastický spojenec, pokiaľ chcete nakrútiť skutočne exkluzívny videoklip. Majú absolútne univerzálne použitie, môžete v nich jazdiť, alebo iba na nich sedieť a otvárať ústa na playback.
Vydané  Text: 

Aj vďaka krásnym autám si klipy pamätáme a zvyšuje sa ich reputácia. A ktoré hudobné videá sa môžu pochváliť super štvorkolesovými kúskami? **Maserati GranSport Spyder:** ‘I Run This’ – Birdman ft. Lil’ Wayne
**Bugatti Veyron:** ‘Party’ – Beyoncé ft J Cole
**Lamborghini Aventador**: ‘Around My Way’ – Lupe Fiasco
**1969 Chevrolet Camaro**: ‘Stylo’ – Gorillaz
**Porsche 911 Carrera:** ‘White Knuckle Ride’ – Jamiroquai
**Ferrari 512 BB:** ‘We’ll Be Coming Back’ – Calvin Harris
**Saleen S7:** ‘Candy Shop’ – 50 Cent
*Zdroj: agent.media*
Pokračujte na ďalší príspevok »Autopriemysel

Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.
 • Autosalón v Ženeve 2024 naživo

  Všetko o novej Dacii Spring: Najlacnejší elektromobil prešiel výraznými zmenami. Pre firmy má skvelú funkciu navyše

 • Očakávame, že nová Dacia Spring bude aj naďalej veľmi atraktívna pre nákupcov firemných vozových parkov. Zostáva najlacnejším elektromobilom na európskom trhu.

   Prvýkrát ponúka obojsmerné nabíjanie V2L. To môže byť zaujímavé pre firmy, ktoré potrebujú mať počas prepravy tovarov napájanú chladničku alebo iné elektrické spotrebiče. Autorom našich fotografií je Rudolf Banecký.