CENOVÝ TIP: Citroën chce podporiť predaje modelu C4. Za auto v „plnke“ teraz dáte len 12 990€!

Od januára platí nový cenník.
Vydané  Text: 

[**CENNÍK:**](http://www.mycitroen.sk/Resources/Content/SK/Cenniky/cennik_c4_2.pdf) Hatchback nižšej strednej triedy sa predáva už od roku 2010 a nástupca je v nedohľadne. Aj preto od nového roka platí zaujímavá akcia s názvom Best of C4, ktorej cieľom je zvýšiť predaje tohto modelu. V ponuke sú len dva motory, a to jeden benzínový (Pure Tech 110) a jeden naftový (Blue HDi 110) výhradne s päťstupňovou manuálnou prevodovkou. Nás zaujal vysoký stupeň vybavenia, pretože v tejto verzii nechýbajú ani hračky, ako napríklad parkovací asistent, automatická klimatizácia, dažďový senzor, tempomat či 7“ dotykový displej infotaimentu. Zákazník si navyše nemusí priplácať ani za metalízu.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?