SÚŤAŽ: Vyhrajte luxusné slúchadlá značky Orava! Stačí odpovedať na jednoduchú otázku.

Zapojiť sa môžete do konca tohto týždňa!
Vydané  Text: 

Aj tento týždeň vám časopis Auto Motor a Šport prináša možnosť vyhrať hodnotné ceny! Teraz sa môžete zapojiť do súťaže o atraktívne stereo slúchadlá značky Orava. Uzavreté slúchadlá reprodukujú frekvenčné pásmo 20 až 20 000 Hz s efektnými hlbokými tónmi a sú vhodné pre pripojenie k iPhonom, iPadom, tabletom, laptopom, telefónom, hi-fi systémom, MP3, MP4 prehrávačom a pod. **Jediné, čo musíte urobiť, je odpovedať na jednoduché zadanie: Napíšte názvy troch áut, ktorým sa venujeme v aktuálnom porovnávacom teste.** ODPOVEDAJTE KOMENTÁROM [TU](https://www.facebook.com/automotorasport/posts/927148044108902), ALEBO POD PRÍSPEVKOM NA STRÁNKE AUTOVINY.SK DO 07.01.2018! VÝHERCU VYHLÁSIME NA NAŠEJ FACEBOOKOVEJ STRÁNKE V PRIEBEHU NASLEDUJÚCEHO TÝŽDŇA.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?