Aktuality

Kupujete jazdenku? Tu máte Felíciu s nastaviteľným podvozkom a palubným počítačom. Zn.: bez svetiel

Takýto inzerát sa tak často nevidí. Predajca z Handlovej v Trenčianskom kraji predáva svoju Škodu Felícia 1.3 Sport Line po výraznom tuningu. Neprislúcha nám hodnotiť dizajn, estetiku, pretože niekomu sa kombinácia žltého vzorovaného interiéru, čiernej karosérie a žltých diskov môže páčiť. Proti gustu žiadny… tak sa pozrime na inzerát, ktorý sme našli na stránke autobazar.eu.

Inzerát ŠKODA FELICIA 1.3 SPORT LINE (11/2017)

Škoda Felícia s rokom výroby 1999 nemá uvedené najazdené kilometre, tieto vozidlá sú však schopné jazdiť aj s 500-tisíc kilometrami a nemať vážnejšie problémy (respektíve mať, ale nie také, aby to bránilo jazde). Za predpokladu, že bol vozidlu dopriany správny servis, môže jazdiť bezproblémovo ešte celé roky.

Inzerát ŠKODA FELICIA 1.3 SPORT LINE (11/2017)

Model s pôvodnou výbavou Sport Line z inzerátu prešiel výrazným tuningom. Jeho majiteľ mu zadovážil vylepšenia interiéru, žlto-čierne poťahy sedadiel ladia s čalúnením vnútorných krytov dverí a dokonca aj s pásmi - tie sú žlté! Ak by sme na zvyšok interiéru pozerali cez prsty, tento detail vieme oceniť.

Zaujímavosťou je však nastaviteľný podvozok. Nastaviteľný podvozok s 18-ročnej Felícii, že sa vám to nezdá? Ide o súčasť tuningu, ktorý nášmu populárnemu hatchbacku doprial jeho majiteľ.

Inzerát ŠKODA FELICIA 1.3 SPORT LINE (11/2017)

Z fotografií ďalej môžeme usúdiť, že venoval pozornosť aj výfuku, ktorý dostal športový charakter, predné svetlá s anjelskými očami však v cene auta nie sú. Tie predajca plánuje vymeniť za originálne, zrejme majú hodnotu privysokú na nejakú Felíciu. Čo však na aute ponecháva, sú pútavé disky kolies, neprekvapivo v žltej úprave.

Inzerát ŠKODA FELICIA 1.3 SPORT LINE (11/2017)

Predajca v inzeráte uvádza nasledovné údaje o svojom aute: Auto je garážované, používané na víkendy a zrazy. Predám bez svetiel, namiesto toho osadím pôvodné svetlá svetlá a čisto nové zimné gumy na plechoch. Na aute je motor po generálnej oprave, má pred 16 000 km menené filtre a olej, nové brzdy, predok zadok nastaviteľný podvozok, ktorý má dva a pol roka. Výbava: elektrické predné okná, plne funkčné elektrické zrkadlá, palubný počítač. Na cene sa viem ešte dohodnúť.

Tak čo, ešte stále zvažujete kúpu nejakého starého Cee´du či Fabie? Tu máte alternatívu za štvrtinu ceny a zaručene budete centrom pozornosti kdekoľvek sa objavíte! :)

Azubi Cars Škoda
Erik Stríž je motoristický novinár, šéfredaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.
Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie