Aktuality

Konečne! Nový Karoq otestovali aj Šoko, Evelyn a Junior, nič lepšie dnes neuvidíte!

Juraj Šoko Tabaček testuje Škodu Karoq
Juraj Šoko Tabaček testuje Škodu Karoq
Juraj Šoko Tabaček testuje Škodu Karoq
Juraj Šoko Tabaček testuje Škodu Karoq

Minulý týždeň sme písali o tom, že škodovka vymyslela vtipnú kampaň na SUV-čko Karoq. Využila známe osobnosti známe predovšetkým zo stand-upov a internetu, aby nové auto otestovali s vlastnými slovami zhodnotili.

Juraj Šoko Tabaček

Naposledy to bola Lujza Schrameková-Garajová, tentokrát sa stretávame s Jurajom Šokom Tabačekom, moderátorom Juniorom internetovou hviezdičkou Evelyn, Evou Kramerovou. Ak som predtým písal, že od Šoka očakávame test v kontexte skautingu, mýlil som sa. Šokova typická postava šušlavého sympaťáka sa týkala lesa iba čiastočne, veď posúďte:

Evelyn

Spoločne so Šokom svoj príspevok zverejnila aj Evelyn, pričom sa na Karoq pozrela z pohľadu blondínky. Páčia sa jej napríklad automatické stierače, ktoré z čelného skla odstránia všetky vajíčka od hejterov a vstavané fény, vďaka ktorým môže mať vietor vo vlasoch aj v stojacom aute.

Junior

Už ostáva iba moderátor Junior, ktorý Karoq hodnotí ako psíčkar. Ale, samozrejme, nie tak, ako by ste čakali. Milovník UPV (ultimátneho psíčkarskeho vozidla) tvrdí, že je Karoq v tejto jeho špeciálnej kategórii najlepší na svete.
(2) Mercedes-Benz EQS: Platforma EVA, akumulátor, pohon, energetický a termomanažment
Erik Stríž je motoristický novinár, editor magazínu Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.
Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie