AKTUÁLNE: Z relácie The Grand Tour odišiel dôležitý člen tímu! Koho už v novej sérii neuvidíme?

Bude niekomu vôbec chýbať?
Vydané  Text: 
Pravidelne vás informujeme o novinkách zo zákulisia najväčšej motoristickej show o autách – The Grand Tour. Druhá séria so sebou prinesie hneď niekoľko noviniek, avšak len nedávno sme sa dozvedeli o vážnych zmenách v obsadení.
Z relácie odchádza profesionálny jazdec Mike Skinner, známy aj ako Američan. Ten mal nahradiť obľúbeného Stiga, ktorého kvôli autorským právam nemohli v novej relácii použiť. Diváci si ale na nového jazdca nevedeli zvyknúť, čo si neskôr všimli aj samotní producenti. Mike Skinner taktiež nebol spokojný s postavou Američana, ktorú považuje za „nedostatočne vyvinutú“.
Po vzájomnej dohode oznámil svoj odchod z relácie na sociálnej sieti Twitter. Zároveň dodal, že chalanom praje veľa šťastia pri natáčaní ďalších epizód. Momentálne ešte stále nie je jasné, či bude Američan nahradený inou postavou. To sa dozvieme až po odvysielaní prvej epizódy novej série, ktorú vypustia už 18. decembra.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »Predstavujeme AUDI Q6 e-tron: Technologický skok

  • Toto nie je vylepšenie, ani evolúcia. Audi Q6 e-tron predstavuje úplne novú generáciu elektromobilov Audi.

     Nová platforma, nový dizajn, nové technológie, nové riešenia. Také významné, že budú základnými stavebnými kameňmi pre Audi ešte na mnoho ďalších rokov.  Model Q6 e-tron je priekopníkom, ktorý prináša tieto riešenia ako úplne prvý.
  • SERVIS

    Inovatívny rad legálnych žiaroviek OSRAM NIGHT BREAKER® LED W5W je dostupný už aj na Slovensku

  • ams OSRAM, svetový líder v oblasti optických riešení, rozšíril rodinu na Slovensku legálnych LED žiaroviek OSRAM NIGHT BREAKER® LED o žiarovku W5W.

     Osvedčenie Ministerstva dopravy SR o vnútroštátnom typovom schválení komponentu je aktuálne udelené pre náhradné LED svetelné zdroje typu: H1-LED, H4-LED, H7-LED, H7-LED (24 V), a novo aj pre W5W-LED.