Aktuality

Top Gear vyhlásil súťaž o najlepší športiak roka! Šancu má aj auto zo Slovenska.

Súťaž o najlepšie športové auto na svete z produkcie Top Gear je tu! Prvá ukážka vyzerá veľmi dobre a vo výbere nechýba ani VW Up! GTI, ktorý sa vyrába na Slovensku. K dispozícii mali 13 najlepších áut tohto roka a testovali ich na okruhoch v Škótsku.

Top Gear vyhlásil súťaž o najlepší športiak roka! Šancu má aj auto zo Slovenska.

Testov sa zúčastnili aj autá, ako napríklad Lamborghini Huracan Performante, McLaren 720S, Ford GT či Porsche 911 GT3, Mercedes-AMG E63 S, BMW M4 CS, Audi RS3 Sedan, Lexus LC500 a Audi R8 Plus Spyder. Nechýbalo ani to najzaujímavejšie z kategórie ostrých hatchbackov - Honda Civic Type R či Volkswagen Up! GTI. S postupným uverejňovaním jednotlivých áut Briti začnú už 1. novembra. Na vyhlásenie definitívneho víťaza si ale budeme musieť ešte nejaký mesiac počkať.

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie