Kuchyňa na kolesách? Jamie Oliver dostal špeciálne upravený Land Rover Discovery!

Sen každého šéfkuchára.
Vydané  Text: 
Jamie Oliver pôsobí na prvý pohľad skromným dojmom. Jeho požiadavky na nové rodinné auto ale prekvapili aj expertov z divízie Special Vehicle Operations automobilky Jaguar Land Rover. Medzi jeho požiadavkami bol aj toaster, zmrzlinovač, pomalý hrniec či dávkovač olivového oleja.


Výsledok šokoval aj samotného kuchára bez čapice: „Nedržal som sa pri zemi a mal som veľké nároky, ale to, čo dokázali, mi vyrazilo dych. V skutočnosti som neveril tomu, že dokážu umiestniť pomalý hrniec vedľa motora a dávkovač olivového oleja do batožinového priestoru, ale im sa to podarilo. Výsledkom je úžasné Discovery“


Okrem vyššie spomínaných vecí, dokáže špeciálne upravené Discovery vymiešať maslo a vyrobiť cestoviny. Pracovná doska je vysúvateľná a nechýba jej ani integrovaný sporák. V zadných oknách potom nájdeme malú bylinkovú záhradku či poličku na koreniny.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!


ODPORÚČANÉInzercia

Advertisement