FIREMNÉ AUTO

Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.

Vydané  Text: 

Sme si vedomí, že vozidlá značky Škoda sú medzi slovenskými motoristami najobľúbenejšou voľbou, a to ako medzi súkromnými osobami, tak i firemnými zákazníkmi. Vozidlá značky Škoda si často volia práve pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vysokú zostatkovú hodnotu. Teraz okrem týchto hodnôt ponúkame firemným zákazníkom už od kúpy jedného vozidla množstvo ďalších výhod, ako je napríklad najširšia sieť autorizovaných servisov, bezkonkurenčne rýchle dodacie lehoty dielov, špičkovo vyškolený servisný tím a rýchlosť opráv, ktorá v prípade servisu znižuje prestoje služobných vozidiel zákazníka na nutné minimum,“ vymenúva výhody pre firemných zákazníkov Jan Procházka, vedúci predaja zo Škoda Auto Slovensko.

To, prečo sa oplatí investovať do vozidiel značky Škoda, dlhodobo dokazujú nielen úsporné motory, spoľahlivosť či množstvo moderných asistenčných systémov, ale tiež nadštandardný priestor na palube modelov Škoda. Kombinácia ekonomických a ekologických aspektov má potom za následok ďalší zásadný argument, a to je vysoká zostatková hodnota vozidiel a ich obľúbenosť nielen na domácom trhu.

Medzi typický obľúbený príklad medzi firemnými zákazníkmi patrí Škoda Octavia, ktoré je na Slovensku dlhodobo voľbou číslo jeden, a ktoré dnes môžete získať bez zbytočne dlhého čakania. Dodacie lehoty sa postupne skracujú a množstvo vozidiel je možné odobrať aj zo skladových zásob. Výborným tipom, ako možno skresať prevádzkové náklady sú tiež čisto elektrické modely Enyaq a Enyaq Coupé. Vozidlá Škoda navyše disponujú šikovnými Simply Clever riešeniami, ktoré prinášajú neoceniteľnú pridanú hodnotu pri každodennom využívaní vozidiel zamestnancami.

Firemní zákazníci oproti bežným zákazníkom detailnejšie sledujú všetky parametre, ktoré sa týkajú celkových nákladov na vlastníctvo vozidla. Obstarávacia cena je v tomto ohľade preto len jednou z položiek, ktoré tvoria celkový obraz ekonomickej stránky vlastníctva daného automobilu. Značka Škoda je najsilnejším hráčom v segmente firemných vozidiel práve preto, že firemní zákazníci si veľmi dobre dokážu spočítať, že autá s logom Škoda sú pre nich ekonomicky tou najlepšou voľbou. Na začiatku dostanú zaujímavé zvýhodnenie kúpnej ceny, v rámci prevádzky dostávajú kvalitný, rýchly a regionálne dostupný servis za rozumnú cenu a na konci ešte vozidlo Škoda predajú lepšie a rýchlejšie. Preto je značka Škoda tou najlepšou voľbou,“ vysvetlil Jan Procházka.

Modelový príklad financovania formou operatívneho leasingu ŠKODA BEZ STAROSTÍ

Inzercia


Vozidlo: Škoda Octavia Combi 2.0 TDI 85 kW, 6-stupňová manuálna prevodovka
Cenníková cena: 29 260 eur s DPH
Bez akontácie
Dĺžka financovania: 48 mesiacov
Ročný nájazd: 10 000 km
Mesačná splátka: 437 eur s DPH (364 eur bez DPH)
Mesačná splátka zahŕňa povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, registráciu vozidla, cestnú daň, pravidelnú predpísanú údržbu vozidla a pneumatík – vrátanie uskladnenia a prezutia. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné Služby Slovensko, s.r.o.

Pre viac informácií o výhodách pre firemných zákazníkov navštívte webstránku www.skoda-auto.sk alebo sa informujte v sieti autorizovaných predajcov značky Škoda.
Pokračujte na ďalší príspevok »Autopriemysel

Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.
 • Autosalón v Ženeve 2024 naživo

  Všetko o novej Dacii Spring: Najlacnejší elektromobil prešiel výraznými zmenami. Pre firmy má skvelú funkciu navyše

 • Očakávame, že nová Dacia Spring bude aj naďalej veľmi atraktívna pre nákupcov firemných vozových parkov. Zostáva najlacnejším elektromobilom na európskom trhu.

   Prvýkrát ponúka obojsmerné nabíjanie V2L. To môže byť zaujímavé pre firmy, ktoré potrebujú mať počas prepravy tovarov napájanú chladničku alebo iné elektrické spotrebiče. Autorom našich fotografií je Rudolf Banecký.
 • Aktualizované

  Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

 • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

   Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.