Odber

Odber

grafika youtube
grafika youtube

Pozor, pozor! K už aktuálnym formátom, ktoré časopis Auto Motor a Šport ponúka (print, web a facebook) sme sa rozhodli pripojiť nový formát - videá. Rozbehnutie každého nového projektu si však vyžaduje značnú dávku propagácie a trpezlivosti, a tak sme sa rozhodli to trošičku urýchliť. Pre všetkých našich odberateľov na YouTube sme si pripravili súťaž!

O čo hráme?

Každý týždeň žrebujeme 2 výhercov, ktorí dostanú 2 lístky na jazdu s vlastným autom na Slovakia Ringu a každé 2 týždne žrebujeme niekoho, kto získa kávovar značky Cafissimo.

Zapojiť sa do súťaže je jednoduché

Stačí, ak sa prihlásite na odber nášho YouTube kanálu a do komentára pod týmto článkom napíšete svoje YouTube-ové meno, aby sme si to vedeli skontrolovať.

Oh, a aby sa nezabudlo, tu je ukážka našej práce

...

Skrátený štatút súťaže

  • termín konania súťaže: 22.7.2018 (17.00 hod) do 29.8.2018 (10:00 hod)

  • termín vyhlásenia výhercov súťaže: 29.8.2018 (10:00 hod)

  • podmienky zapojenia sa do súťaže: Odpoveď na súťažnú otázku v termíne konania súťaže

  • súťažná otázka: Viete akú pokutu dostanete v Dánsku a Fínsku za alkohol za volantom?

  • špecifikácia ceny: dva lístky na 3-hodinový vstup do bazénového Wellness sveta Patince

Pravidlá súťaže nájdete na podstránke Autoviny.sk/súťaž

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.