Technické údaje Audi Q7 3.0 TFSI (2015)

| Značka | Audi |
| Model | Q7 |
| Typ | 3.0 TFSI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2015 |
| Dĺžka | 5052 mm |
| Šírka | 2212 mm |
| Výška | 1741 mm |
| Rázvor | 2994 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2045 kg |
| Užitočné zaťaženie | 695 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 890 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 333 kW |
| Max. výkon pri | 5500-6500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 440 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2900-5300 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 2995 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 8 |
| Kombinovaná spotreba | 7,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 179 g/km |
| Cena | 1769900 |

























