Technické údaje Peugeot 508 SW 1.6 e-HDI (2014)

| Značka | Peugeot |
| Model | 508 |
| Typ | SW 1.6 e-HDI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2014 |
| Dĺžka | 4829 mm |
| Šírka | 1853 mm |
| Výška | 1476 mm |
| Rázvor | 2817 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1609 kg |
| Užitočné zaťaženie | 491 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 550 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1598 dm3 |
| Max. výkon | 115 kW |
| Max. výkon pri | 3600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 270 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 197 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,6 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1560 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 4,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 110 g/km |
| Cena | 645000 |

























