Technické údaje Toyota Aygo 1.0 VVT-i (2012)

| Značka | Toyota |
| Model | Aygo |
| Typ | 1.0 VVT-i |
| Rok výroby/modelový ročník | 2012 |
| Dĺžka | 3430 mm |
| Šírka | 1615 mm |
| Výška | 1465 mm |
| Rázvor | 2340 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 895 kg |
| Užitočné zaťaženie | 275 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 138 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 711 dm3 |
| Max. výkon | 68 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 93 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3600 ot./min |
| Max. rýchlosť | 157 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 14,2 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 998 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 3 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 4,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | robotizovaná g/km |
| Cena |



















