Technické údaje Škoda Fabia 1.2 TDI Greenline (2010)

| Značka | Škoda |
| Model | Fabia |
| Typ | 1.2 TDI Greenline |
| Rok výroby/modelový ročník | 2010 |
| Dĺžka | 4000 mm |
| Šírka | 1642 mm |
| Výška | 1498 mm |
| Rázvor | 2451 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1128 kg |
| Užitočné zaťaženie | 530 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 315 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1180 dm3 |
| Max. výkon | 75 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 180 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 172 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1199 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 3 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 3,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 89 g/km |
| Cena |

























