Technické údaje Seat Alhambra 2.0 TSI (2010)

| Značka | SEAT |
| Model | Alhambra |
| Typ | 2.0 TSI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2010 |
| Dĺžka | 4854 mm |
| Šírka | 1904 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Rázvor | 2919 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1721 kg |
| Užitočné zaťaženie | 639 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 266 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 2430 dm3 |
| Max. výkon | 200 kW |
| Max. výkon pri | 5100 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 280 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1700-5000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 221 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1984 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 8,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 196 g/km |
| Cena |

























