Technické údaje Renault Megane Grandtour 1.2 TCe 116 hp Energy (2013)

| Značka | Renault |
| Model | Megane Grandtour |
| Typ | 1.2 TCe 116 hp Energy |
| Rok výroby/modelový ročník | 2013 |
| Dĺžka | 4567 mm |
| Šírka | 1804 mm |
| Výška | 1507 mm |
| Rázvor | 2703 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1359 kg |
| Užitočné zaťaženie | 476 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 486 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1595 dm3 |
| Max. výkon | 116 kW |
| Max. výkon pri | 4500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 190 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 190 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1198 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 119 g/km |
| Cena | 379900 |

























