Technické údaje Porsche Cayenne S Diesel (2012)

| Značka | Porsche |
| Model | Cayenne |
| Typ | S Diesel |
| Rok výroby/modelový ročník | 2012 |
| Dĺžka | 4846 mm |
| Šírka | 1939 mm |
| Výška | 1699 mm |
| Rázvor | 2895 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2195 kg |
| Užitočné zaťaženie | 740 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 670 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1780 dm3 |
| Max. výkon | 382 kW |
| Max. výkon pri | 3750 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 850 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000-2750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 252 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 4143 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | CVT (automat) |
| Počet prevodových stupňov | 8 |
| Kombinovaná spotreba | 8,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 218 g/km |
| Cena |

























