Technické údaje Peugeot 301 1.6 HDI

| Značka | Peugeot |
| Model | 301 |
| Typ | 1.6 HDI |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4442 mm |
| Šírka | 1748 mm |
| Výška | 1477 mm |
| Rázvor | 2652 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1170 kg |
| Užitočné zaťaženie | 378 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 640 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 92 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 230 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 180 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,4 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1560 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 4,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 108 g/km |
| Cena |

























