Technické údaje Mercedes-Benz S 350 CDI BlueEFFICIENCY L (2009)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | S |
| Typ | 350 CDI BlueEFFICIENCY L |
| Rok výroby/modelový ročník | 2009 |
| Dĺžka | 5226 mm |
| Šírka | 1871 mm |
| Výška | 1479 mm |
| Rázvor | 3165 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2005 kg |
| Užitočné zaťaženie | 580 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 560 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 235 kW |
| Max. výkon pri | 3600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 540 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-2400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2987 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 7,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 202 g/km |
| Cena |

























