Technické údaje Mercedes-Benz B 180 CDI (2008)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | B |
| Typ | 180 CDI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 4270 mm |
| Šírka | 1777 mm |
| Výška | 1603 mm |
| Rázvor | 2778 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1435 kg |
| Užitočné zaťaženie | 445 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 458 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1530 dm3 |
| Max. výkon | 109 kW |
| Max. výkon pri | 4200 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 250 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-2600 ot./min |
| Max. rýchlosť | 183 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1991 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 146 g/km |
| Cena |

























