Technické údaje Jeep Grand Cherokee SRT8 (2006)

| Značka | Jeep |
| Model | Grand Cherokee |
| Typ | SRT8 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2006 |
| Dĺžka | 4785 mm |
| Šírka | 1870 mm |
| Výška | 1710 mm |
| Rázvor | 2780 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2220 kg |
| Užitočné zaťaženie | 530 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 978 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1909 dm3 |
| Max. výkon | 425 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 569 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4600 ot./min |
| Max. rýchlosť | 245 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 6063 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 16,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 381 g/km |
| Cena |

























