Technické údaje Hummer H3 (2005)

| Značka | Hummer |
| Model | H3 |
| Typ | |
| Rok výroby/modelový ročník | 2005 |
| Dĺžka | 4742 mm |
| Šírka | 1897 mm |
| Výška | 1893 mm |
| Rázvor | 2842 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2131 kg |
| Užitočné zaťaženie | 531 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 835 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1577 dm3 |
| Max. výkon | 242 kW |
| Max. výkon pri | 5600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 328 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4600 ot./min |
| Max. rýchlosť | 160 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 3653 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 5 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 4 |
| Kombinovaná spotreba | 13,8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 327 g/km |
| Cena |

























