Technické údaje Ford Galaxy 2.0 TDCi 140 hp (2012)

| Značka | Ford |
| Model | Galaxy |
| Typ | 2.0 TDCi 140 hp |
| Rok výroby/modelový ročník | 2012 |
| Dĺžka | 4819 mm |
| Šírka | 1884 mm |
| Výška | 1758 mm |
| Rázvor | 2850 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1733 kg |
| Užitočné zaťaženie | 772 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 308 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 2325 dm3 |
| Max. výkon | 140 kW |
| Max. výkon pri | 3750 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 320 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750-2750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 193 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1997 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 143 g/km |
| Cena |



















