Technické údaje Fiat Fiorino Combi 1.3 MultiJet

| Značka | FIAT |
| Model | Fiorino |
| Typ | Combi 1.3 MultiJet |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 3864 mm |
| Šírka | 1716 mm |
| Výška | 1721 mm |
| Rázvor | 2513 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1260 kg |
| Užitočné zaťaženie | 440 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 356 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 2500 dm3 |
| Max. výkon | 75 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 190 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 155 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1248 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 4,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 123 g/km |
| Cena |

























