Technické údaje Chrysler Grand Voyager 2.8 CRD (2008)

| Značka | Chrysler |
| Model | Grand |
| Typ | Voyager 2.8 CRD |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 5143 mm |
| Šírka | 1954 mm |
| Výška | 1750 mm |
| Rázvor | 3078 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2175 kg |
| Užitočné zaťaženie | 600 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 638 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 3296 dm3 |
| Max. výkon | 163 kW |
| Max. výkon pri | 3800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 360 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-3000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 185 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2777 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 9,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 247 g/km |
| Cena |

























