Technické údaje Toyota C-HR 1.2 Turbo (2017)

| Značka | Toyota |
| Model | C-HR |
| Typ | 1.2 Turbo |
| Rok výroby/modelový ročník | 2017 |
| Dĺžka | 4 360 mm |
| Šírka | 1 795 mm |
| Výška | 1 565 mm |
| Rázvor | 2 640 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1 450 kg |
| Užitočné zaťaženie | 395 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 377 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 128 kW |
| Max. výkon pri | 4 000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 185 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1 500 - 4 000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 190 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1 197 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6,0 l/100 km |
| Emisie CO2 | 136 g/km |
| Cena | 18790 |

























